» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” -szczebel wojewódzki

opublikowano: 17-maj-2017
W dniu 15 maja 2017 roku w siedzibie Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie odbyło się posiedzenie JURY, które dokonało oceny prac wykonanych przez dzieci i młodzież województwa małopolskiego nadesłanych na konkurs plastyczny, pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Organizatorem konkursu szczebla wojewódzkiego jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie. Zwycięzcy zostali wyłonieni przez komisję konkursową z pośród wielu prac nadesłanych z całego województwa. Nagrodzonych zostało w skali województwa 20 prac. Dzieciom i młodzieży zostaną wręczone wyróżnienia i dyplomy w dniu 12 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie ul. Zarzecze 106.

Zwycięzcą II grupy wiekowej (uczniowie szkół podstawowych) został po raz pierwszy w historii konkursu uczestnik z naszego powiatu Kacper Hebda z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasieniu. Wyróżnienie w III grupie wiekowej (uczniowie gimnazjów) uzyskała Patrycja Rachwał z Publicznego Gimnazjum im W.S. Reymonta w Szczurowej.


Laureatom z naszego powiatu, a także wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka