» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI

opublikowano: 09-styczeń-2015
Aż 20 osób zginęło w pożarach w tegoroczne święta w Polsce. MSW i Państwowa Straż Pożarna apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas używania urządzeń grzewczych, gazowych oraz świątecznych iluminacji. W akcję włączył się mistrz olimpijski z Soczi – Zbigniew Bródka.

Więcej informacji na stronie:

czytaj więcej

opublikowano: 08-styczeń-2015
Ochotnicza Straż Pożarna w Uszwi wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi działającym przy Komendzie Powiatowej PSP w Brzesku serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na akcję krwiodawstwa.

Akcja zostanie przeprowadzona w dniu 11 stycznia 2015 r. w budynku remizy OSP Uszew. Krew będzie pobierana w godz. od 09:00 - do 14:00, a przeznaczona zostanie na pomoc dzieciom chorującym na nowotwory. Zapraszamy nie tylko strażaków, ...czytaj więcej

opublikowano: 05-styczeń-2015
W powiecie brzeskim wszystkie gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej podpisały umowy na 2015 rok. W woj. małopolskim w czterech powiatach (Limanowskim, Nowotarskim, Suskim i Myślenickim) nie wszystkie POZ mają aktualne umowy. Poniżej zamieszczamy wykaz gabinetów POZ, które nie podpisały umowy z NFZ, oraz najbliższe miejsca przyjmujące chorych.

wykaz ...czytaj więcej

opublikowano: 24-grudzień-2014

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2015 Roku składamy wszystkim mieszkańcom powiatu brzeskiego najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
Życzymy, aby ten piękny czas Narodzenia Jezusa Chrystusa upłynął w atmosferze życzliwości, a w Waszych domach zagościła radość i świąteczny rodzinny nastrój, by spełniły się składane w wieczór ...czytaj więcej

opublikowano: 16-grudzień-2014
W dniu 16 grudnia 2014 r. zostały przeprowadzone przez KP PSP w Brzesku powiatowe ćwiczenia taktyczno – bojowe na terenie zakładu Carlsberg Supply Company Polska S.A. Oddział Browar Okocim w Brzesku ul. Browarna 14.
Przed praktycznym przebiegiem ćwiczeń przeprowadzono szkolenie dotyczące:
- podstawowych zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy podczas ćwiczeń oraz działań ratowniczo – gaśniczych,
- zasad ...czytaj więcej

opublikowano: 08-grudzień-2014
W dniu 04 grudnia 2014 r. zostały przeprowadzone przez KP PSP w Brzesku gminne ćwiczenia taktyczno – bojowe na obiekcie zakładu produkcyjnego firmy PAGEN w Gnojniku.
Przed praktycznym przebiegiem ćwiczeń przeprowadzono szkolenie dotyczące:
- podstawowych zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy podczas ćwiczeń oraz działań ratowniczo – gaśniczych,
- zasad dysponowania sił i środków, zasad funkcjonowania ...czytaj więcej

opublikowano: 19-listopad-2014
Dzięki zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku w dniu 16 listopada 2014 r. akcji honorowego krwiodawstwa wśród mieszkańców powiatu brzeskiego, udało się pozyskać krew dla dzieci chorujących na nowotwory.

Powodzenie akcji przerosło oczekiwania organizatorów, w pierwszych godzinach akcji prowadzonej w budynku naszej komendy zgłosiło się ponad ...czytaj więcej

opublikowano: 14-listopad-2014
Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na kolejną akcję krwiodawstwa organizowaną w ramach programu „Ognisty Ratownik - Gorąca Krew”.

W dniu 16 listopada 2014 r. zostanie przeprowadzona akcja krwiodawstwa w budynku siedziby naszej komendy w Brzesku przy ul. Solskiego 16. Krew będzie pobierana w godz. od 09:00 - do 15:00, a ...czytaj więcej


Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka