» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI

opublikowano: 22-wrzesień-2009
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu Rejonowej Rady Honorowych Dawców Krwi, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz Komedy Powiatowej Policji w Brzesku w dniach 19 oraz 20 września 2009 r. przeprowadzono plenerową akcję krwiodawstwa wśród mieszkańców powiatu brzeskiego.

Powodzenie akcji przerosło oczekiwania organizatorów, w pierwszym dniu akcji prowadzonej w budynku Związku Nauczycielstwa Polskiego w ...czytaj więcej

opublikowano: 16-wrzesień-2009
1 Oddział Banku Zachodniego WBK S.A. w Brzesku w ramach działań własnej fundacji opracował projekt Zabawy Dla Przyjaciół - Tobie Chcę pokazać Świat. Celem projektu jest włączenie do wspólnej zabawy dzieci zdrowe i niepełnosprawne i wprowadzenie nowej formuły obchodów "Dnia Dziecka" w powiecie brzeskim - zabawa organizowana przez dzieci dla dzieci.
Inauguracją projektu była impreza integracyjna zorganizowana w dniu 15 ...czytaj więcej

opublikowano: 16-wrzesień-2009
W związku z systematycznym dążeniem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku do poprawy stanu bezpieczeństwa pożarowego na terenie powiatu brzeskiego, jak też przygotowania użytkowników obiektów do realizacji ustawowych obowiązków podczas różnego rodzaju sytuacji niebezpiecznych, zwracamy się z prośbą do Właścicieli, Zarządców i Administratorów budynków użyteczności publicznej o respektowanie ...czytaj więcej

opublikowano: 16-wrzesień-2009
Numer 112 to numer alarmowy do wykorzystania wtedy, gdy nie umiemy zidentyfikować zagrożenia w wymiarze 3 aktualnych numerów ratunkowych, zaczynających się od "9" lub kiedy wymagana jest interwencja wszystkich służb równocześnie.
Z numerem 112 w dalszym ciągu funkcjonować będą numery alarmowe, czyli Straż Pożarna - 998, Pogotowie Ratunkowe - 999, Policja - 997, z których należy korzystać stosownie do zaistniałej ...czytaj więcej

opublikowano: 10-wrzesień-2010

OGŁOSZENIE O NABORZE - Wymagania
opublikowano: 07-wrzesień-2009
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w miesiącu wrześniu oraz październiku planowane jest rozpoczęcie następujących szkoleń:

1. W dniu 21 września 2009 r. o godzinie 16:00 strażaków ratowników OSP część pierwsza, realizowane w oparciu o platformę e-learningową (internetowy system szkolenia) dla członków OSP.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- ...czytaj więcej

opublikowano: 15-wrzesień-2009
Od lipca bieżącego roku w Państwowej Straży Pożarnej obowiązują nowe „Zasady postępowania podczas interwencji prowadzonych w związku ze zgłoszeniem wystąpienia zagrożeń od rojów lub gniazd owadów błonkoskrzydłych" tj. pszczół, os i szerszeni.
Zgodnie nowymi zasadami straż pożarna jest zobowiązana do podjęcia działań tytko wtedy jeśli gniazda i roje owadów błonkoskrzydłych stanowią zagrożenie dla zdrowia ...czytaj więcej

opublikowano: 13-lipiec-2009
KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI PRZY KOMENDZIE POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BRZESKU

serdecznie zaprasza
do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa organizowanej przez naszych kolegów z HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku z okazji „DNIA POLICJANTA”

Zbiórka krwi odbędzie ...czytaj więcej


Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka