» Informacje, komunikaty
» Zarząd Oddziału Powiatowego    ZOSP
» Jednostki OSP włączone do    KSRG
» Jednostki OSP współdziałające    z KSRG

INFORMACJE I KOMUNIKATY

opublikowano: 12-maj-2017
W dniu 11 maja 2017 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbył się egzamin kursu Szkolenia Podstawowego Strażaków Ratowników OSP z terenu powiatu brzeskiego. Szkolenie realizowane było według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Szeregi strażaków ochotników powiatu brzeskiego zasiliły 33 osoby, ...czytaj więcej

opublikowano: 09-grudzień-2016
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w dniu 19 grudnia 2016 roku o godzinie 16:00 w sali szkoleniowej KP PSP w Brzesku planowane jest rozpoczęcie szkolenia strażaków ratowników OSP część II.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- ukończenie szkolenia strażaków ratowników OSP część I lub szkolenia szeregowców organizowanego przed rokiem 2006,
- dostarczenie do dnia ...czytaj więcej

opublikowano: 04-lipiec-2016
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w ramach realizacji programu: „Poprawa Bezpieczeństwa Mieszkańców Powiatu Brzeskiego w Zakresie Ochrony Przeciwpożarowej” Powiat Brzeski ustalił harmonogram działań związanych z udzieleniem dotacji celowej dla jednostek OSP z terenu powiatu.
Realizując w/w harmonogram informujemy jednostki OSP z terenu powiatu brzeskiego o możliwości składania ...czytaj więcej

opublikowano: 13-kwiecień-2016
12 kwietnia 2016 roku w siedzibie KP PSP w Brzesku odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Brzesku. W trakcie spotkania omówiono:
- podsumowanie organizacji zawodów sportowo-pożarniczych na terenie poszczególnych gmin w roku 2015 oraz zawodów powiatowych,
- sprawozdanie rozdziału środków finansowych ze Starostwa Powiatowego dla jednostek OSP w 2015 roku,
- ...czytaj więcej

opublikowano: 18-sierpień-2017
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w dniu 18 marca 2016 roku o godzinie 16:00 w sali szkoleniowej KP PSP w Brzesku planowane jest rozpoczęcie szkolenia strażaków ratowników OSP część II.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- ukończenie szkolenia strażaków ratowników OSP część I lub szkolenia szeregowców organizowanego przed rokiem 2006,
- dostarczenie do dnia 15 ...czytaj więcej

opublikowano: 15-luty-2016
W dniu 14 lutego 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku odbył się finał turnieju piłki halowej jednostek OSP.
W turnieju udział wzięło dziewiętnaście jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego. Po przeprowadzeniu spotkań eliminacyjnych do rozgrywek w dniach 6 i 7 lutego 2016r. o najwyższe miejsce na podium zaklasyfikowało się osiem drużyn.
Tegoroczna rywalizacja pokazała, iż ...czytaj więcej

opublikowano: 02-luty-2016
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że przeprowadzono losowanie i zaplanowano spotkania kwalifikacyjne VI turnieju piłki halowej o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku oraz nagrodę Starosty Powiatu Brzeskiego. Poniżej w linku zamieszczamy pełną informację odnośnie terminów i kolejności rozgrywek poszczególnych grup.

czytaj więcej

opublikowano: 18-styczeń-2016
W dniu 13 stycznia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbył się kurs szkoleniowy dla strażaków jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego "Szkolenie Naczelników". Szkolenie realizowane było według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Szeregi strażaków ochotników powiatu brzeskiego, ...czytaj więcej


Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka