» Informacje, komunikaty
» Zarząd Oddziału Powiatowego    ZOSP
» Jednostki OSP włączone do    KSRG
» Jednostki OSP współdziałające    z KSRG

INFORMACJE I KOMUNIKATY
Zakończenie VI turnieju piłki halowej o nagrodę Starosty Brzeskiego oraz puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

opublikowano: 15-luty-2016
W dniu 14 lutego 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku odbył się finał turnieju piłki halowej jednostek OSP.
W turnieju udział wzięło dziewiętnaście jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego. Po przeprowadzeniu spotkań eliminacyjnych do rozgrywek w dniach 6 i 7 lutego 2016r. o najwyższe miejsce na podium zaklasyfikowało się osiem drużyn.
Tegoroczna rywalizacja pokazała, iż zmagania sportowe oprócz wielu wrażeń, dostarczają również szeregu niespodzianek i zaskakujących scenariuszy. Poziom przygotowania wszystkich drużyn w spotkaniu finałowym okazał się bardzo wysoki i wyrównany.

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1 miejsce OSP Górka
2 miejsce OSP Wola Dębińska
3 miejsce OSP Porąbka Iwkowska
4 miejsce OSP Uszew
5 miejsce OSP Wokowice
6 miejsce OSP Szczurowa
7 miejsce OSP Zaborów
8 miejsce OSP Łysa Góra

Na ręce kapitana drużyny, nagrodę główną zwycięzcy turnieju w postaci 3 000 zł wręczył - Starosta Powiatu Brzeskiego Andrzej Potępa. Nagroda została przeznaczona na zakup sprzętu pożarniczego dla jednostki. Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku st. bryg. Dariusz Pęcak.

Wszystkim jednostkom dziękujemy za sportową rywalizację i udział w turnieju. Kolejne rozgrywki już za rok. Serdecznie zapraszamy.

Sędzia główny zawodów: st. asp. Zapart Piotr

GALERIA - Zakończenie VI turnieju piłki halowej
opublikowano:15-luty-2016

2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka