» Informacje, komunikaty
» Zarząd Oddziału Powiatowego    ZOSP
» Jednostki OSP włączone do    KSRG
» Jednostki OSP współdziałające    z KSRG

INFORMACJE I KOMUNIKATY

opublikowano: 04-październik-2010
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w miesiącu październiku i listopadzie 2010 r. planowane jest rozpoczęcie następujących szkoleń:

1. W dniu 18 października 2010 r. o godzinie 16:00 planujemy rozpoczęcie szkolenia strażaków ratowników OSP część pierwsza, realizowane w oparciu o platformę e-learningową (internetowy system szkolenia) dla członków OSP.

Warunkiem ...czytaj więcej

opublikowano: 09-sierpień-2010
W dniu 08 sierpnia 2010r. w miejscowości Łęki odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Borzęcin. W zawodach uczestniczyło ogółem 9 drużyn. Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m oraz ćwiczenie bojowe, natomiast w grupach młodzieżowych: rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się ...czytaj więcej

opublikowano: 09-sierpień-2010
W dniu 01 sierpnia 2010r. w miejscowości Iwkowa odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Iwkowa. W zawodach uczestniczyło ogółem 9 drużyn. Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m oraz ćwiczenie bojowe, natomiast w grupach młodzieżowych: rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się ...czytaj więcej

opublikowano: 10-sierpień-2010
W dniu 18 lipca 2010r. w miejscowości Porąbka Uszewska odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Dębno. W zawodach uczestniczyło ogółem 27 drużyn. Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m oraz ćwiczenie bojowe, natomiast w grupach młodzieżowych: rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy.Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia ...czytaj więcej

opublikowano: 05-lipiec-2010
W dniach 01 i 02 lipca 2010 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyły się egzaminy kończące "Szkolenie Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych część I", realizowane według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Dzięki pozytywnie zaliczonym egzaminom składającym się z części ...czytaj więcej

opublikowano: 13-maj-2010
W dniu 12 maja 2010 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbył się egzamin kończący "Szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP", realizowane według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Dzięki pozytywnie zaliczonym egzaminom, szeregi strażaków ochotników powiatu ...czytaj więcej

opublikowano: 13-kwiecień-2010
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w miesiącu kwietniu 2010 r. planowane jest rozpoczęcie następujących szkoleń:

1. W dniu 19 kwietnia 2010 r. o godzinie 16:00 strażaków ratowników OSP część pierwsza, realizowane w oparciu o platformę e-learningową (internetowy system szkolenia) dla członków OSP.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- dostarczenie ...czytaj więcej

opublikowano: 26-marzec-2010
W dniu 25 marca 2010 r w siedzibie naszej komendy odbyła się narada szkoleniowa dla jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego z terenu powiatu brzeskiego, na której poruszono tematykę dofinansowania tychże jednostek ze środków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. W ramach narady dokonano podsumowania inspekcji gotowości operacyjnej prowadzonej w 2010 r. w jednostkach KSRG, jak również omówiono metodologię ...czytaj więcej


Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka