» Informacje, komunikaty
» Zarząd Oddziału Powiatowego    ZOSP
» Jednostki OSP włączone do    KSRG
» Jednostki OSP współdziałające    z KSRG

INFORMACJE I KOMUNIKATY

opublikowano: 13-lipiec-2015
W dniu 12 lipca 2015 r. w miejscowości Biesiadki odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Gnojnik. W zawodach uczestniczyło ogółem 14 drużyn. Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe, natomiast w grupach młodzieżowych: rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami.

Klasyfikacja generalna ...czytaj więcej

opublikowano: 13-lipiec-2015
W dniu 05 lipca 2015 r. w miejscowości Przyborów odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Borzęcin. W zawodach uczestniczyło ogółem 12 drużyn. Zawody zostały rozegrane w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe, natomiast w grupach młodzieżowych: rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia ...czytaj więcej

opublikowano: 13-lipiec-2015
W dniu 02 lipca 2015 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbył się egzamin kończący kurs szkoleniowy dla strażaków jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego "Szkolenie Dowódców". Szkolenie realizowane było według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Dzięki pozytywnie zaliczonemu egzaminowi ...czytaj więcej

opublikowano: 29-czerwiec-2015
W dniu 21.06.2015r. zostały przeprowadzone na stadionie sportowym w Mokrzyskach VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Powiatu Brzeskiego. W rywalizacji wzięło udział 29 drużyn (w tym 4 kobiece oraz 6 dziewczęcych).

Zawody są okazją do sprawdzenia możliwości sportowych strażaków oraz do poprawy kondycji fizycznej. Przygotowanie i umiejętności druhów ochotników oceniała komisja sędziowska ...czytaj więcej

opublikowano: 19-czerwiec-2015
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, iż VIII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego odbędą się w dniu 21 czerwca 2015 r. o godzinie 11:00 na boisku sportowym w Mokrzyskach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich ...czytaj więcej

opublikowano: 29-maj-2015
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w dniu 15 czerwca 2015 r. o godzinie 16:00 w sali szkoleniowej KP PSP w Brzesku będzie miało miejsce rozpoczęcie szkolenia dowódców dla członków OSP z terenu powiatu brzeskiego.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- ukończenie szkolenia strażaków ratowników OSP realizowanego jednoetapowo lub szkolenia strażaków ...czytaj więcej

opublikowano: 11-marzec-2015
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w miesiącach marzec - kwiecień 2015 r. planowane jest rozpoczęcie następujących szkoleń:

1. W dniu 30 marca 2015 r. o godzinie 16:00 w sali szkoleniowej KP PSP w Brzesku będzie miało miejsce rozpoczęcie szkolenia strażaków ratowników OSP cześć II zawierające w treści programowej szkolenie z zakresu kierowania ruchem ...czytaj więcej

opublikowano: 17-luty-2015
W dniu 14 lutego 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku odbył się finał turnieju piłki halowej jednostek OSP. W turnieju wzięło udział trzynaście jednostek OSP z terenu powiatu brzeskiego. Po przeprowadzeniu spotkań eliminacyjnych do rozgrywek o najwyższe miejsce na podium zaklasyfikowało się sześć drużyn. Tegoroczna rywalizacja pokazała, iż zmagania sportowe oprócz wielu wrażeń, ...czytaj więcej


Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka