» Informacje, komunikaty
» Zarząd Oddziału Powiatowego    ZOSP
» Jednostki OSP włączone do    KSRG
» Jednostki OSP współdziałające    z KSRG

INFORMACJE I KOMUNIKATY

opublikowano: 08-listopad-2011
W dniu 08 listopada 2011 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyły się egzaminy kończące "Szkolenie Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych część I", realizowane według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Dzięki pozytywnie zaliczonym egzaminom składającym się z części ...czytaj więcej

opublikowano: 04-listopad-2011
W dniu 04 listopada 2011 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyły się egzaminy kończące "Szkolenie Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych część I", realizowane według programu nauczania "System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych". Dzięki pozytywnie zaliczonym egzaminom składającym się z części ...czytaj więcej

opublikowano: 27-październik-2011
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w dniu 14 listopada 2011 r. o godzinie 16:00 w siedzibie świetlicy szkoleniowej KP PSP w Brzesku przy ul. Solskiego 16 odbędzie się spotkanie organizacyjne rozpoczynające szkolenie strażaków ratowników OSP część II.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- zaświadczenie ukończenia szkolenia szeregowców lub strażaków ratowników OSP ...czytaj więcej

opublikowano: 27-październik-2011
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w dniu 17 października 2011 r. o godzinie 16:00 w siedzibie świetlicy szkoleniowej KP PSP w Brzesku przy ul. Solskiego 16 odbędzie się spotkanie organizacyjne rozpoczynające szkolenie strażaków ratowników OSP część I.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
-dostarczenie najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia karty zgłoszenia podpisanej ...czytaj więcej

opublikowano: 20-wrzesień-2011
W dniu 18.09.2011r. zostały przeprowadzone w Iwkowej VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Powiatu Brzeskiego. W rywalizacji wzięło udział 24 drużyny (w tym 4 kobiece oraz 4 dziewczęce).

Zawody są okazją do sprawdzenia możliwości sportowych strażaków oraz do poprawy kondycji fizycznej. Przygotowanie i umiejętności druhów ochotników oceniała komisja sędziowska z Komendy Powiatowej ...czytaj więcej

opublikowano: 13-wrzesień-2011
Starosta Powiatu Brzeskiego, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzesku, Wójt Gminy Iwkowa, serdecznie zapraszają na VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu brzeskiego, które odbędą się w dniu 18 września 2011 r. o godz. 11.00 na stadionie sportowym w miejscowości Iwkowa.

opublikowano: 13-wrzesień-2011
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, że w miesiącu październiku planowane jest rozpoczęcie następujących szkoleń:

1. Szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego.

Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest:
- zaświadczenie o ukończeniu szkolenia strażaków ratowników OSP część druga,
- dostarczenie najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia karty zgłoszenia ...czytaj więcej

opublikowano: 25-sierpień-2011
W dniu 23 sierpnia 2011 o godzinie 18.00 w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brzesku przy ul. Solskiego 16 odbyła się odprawa dotycząca organizacji w dniu 18 września 2011r na obiekcie boiska sportowego w Iwkowej VI POWIATOWYCH ZAWODÓW SPORTOWO-POŻARNICZYCH.

Ustalenia z odprawy dotyczące VI POWIATOWYCH ZAWODÓW SPORTOWO-POŻARNICZYCH w Iwkowej
Archwium wiadomości
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka