» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
„Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2017”

opublikowano: 03-styczeń-2017
Od 30 stycznia do 12 lutego 2017r. rozpoczyna się w Małopolsce okres ferii zimowych dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Z myślą o dzieciach pozostających w tym okresie w domach, przebywających na półkoloniach jak i też korzystających ze zorganizowanych form wypoczynku, jak co roku zorganizowano akcję „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2017”

Państwowa Straż Pożarna, zapewnieni w tym okresie zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży możliwość zwiedzania Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz zapoznania się ze sprzętem i działalnością PSP. Przyczyni się to do poszerzenia wiedzy o ochronie przeciwpożarowej wśród społeczeństwa, a przede wszystkim do zapewnienia bezpiecznego wypoczynku dzieciom i młodzieży.

Zgłoszenia chętnych do skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w celu ustalenia zasad i terminu zwiedzania.

Numery telefonów kontaktowych: 014 6865010 lub 014 6865024.
Osoba wyznaczona do kontaktu w sprawie zwiedzania strażnicy KP PSP w Brzesku: Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. Janusz Potera.

Na naszej stronie internetowej w zakładce: Straż radzi – bezpieczne ferie; znajduje się Vademecum dla organizatorów zimowego wypoczynku „Bezpieczne zimowisko”
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka