» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
INFORMACJA NA TEMAT AKCJI ZWIEDZANIA STRAŻNICY JEDNOSTKI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ KP PSP W BRZESKU "Dni Ochrony Przeciwpożarowej - otwarte strażnice 2018"

opublikowano: 08-maj-2018
Miesiąc maj jest miesiącem ochrony przeciwpożarowej. Jak co roku w tym okresie zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych do zwiedzania naszej Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. W związku z powyższym Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku organizuje akcje "Dni Ochrony Przeciwpożarowej - otwarte strażnice 2018"

W miesiącu maju zapewniamy, zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży możliwość zwiedzania naszej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz zapoznania się ze sprzętem i działalnością PSP. Przyczyni się to do poszerzenia wiedzy o ochronie przeciwpożarowej wśród społeczeństwa, a przede wszystkim do zapoznania się dzieci i młodzieży z zawodem strażaka.


Zgłoszenia chętnych do skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w celu ustalenia zasad i terminu zwiedzania.

Numery telefonów kontaktowych: 014 6865010 lub 014 6865024.
Osoby wyznaczone do kontaktu w sprawie zwiedzania strażnicy KP PSP w Brzesku:
Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej bryg. Janusz Potera,
Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej mł. bryg. Jacek Ryncarz.
2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka