» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
"Ognisty Ratownik - Gorąca Krew"

opublikowano: 22-luty-2010
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku informuje, o rozpoczęciu V edycji programu:

"Ognisty Ratownik - Gorąca Krew"

Celem programu jest pozyskanie dla rozwoju honorowego krwiodawstwa doskonale zorganizowanych środowisk strażaków zawodowych i ochotników, a przede wszystkim poprawa zaopatrzenia służby zdrowia w krew. Zawodowa misja strażaków i ich społeczne zaangażowanie w ratowanie życia ludzkiego jest stuprocentowym potwierdzeniem, właściwości wyboru adresatów corocznego programu Komendy Głównej PSP i Polskiego Czerwonego Krzyża w promocji honorowego krwiodawstwa.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku zgłosiła swój udział w tegorocznej V edycji programu. Na stronie komendy, na bieżąco będą zamieszczane informacje dotyczące organizowanych przez nas akcji oddawania krwi na terenie naszego powiatu.
Najbliższa planowana akcja przeprowadzona zastanie w dniu 6 marca 2010 r. w Łysej Górze przy współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi "KRAKUS".
W ramach obchodów dnia strażaka planujemy zorganizowanie otwartej akcji krwiodawstwa w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brzesku przy ul. Solskiego 16 w dniach 8-9 maja br. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu do włączenia się do naszych akcji krwiodastwa.

Twoja krew może uratować komuś życie.


2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka