» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
Oddaj krew ze strażakami

opublikowano: 04-maj-2010
W ramach obchodów święta naszego patrona Świętego Floriana, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, serdecznie zapraszają do udziału w organizowanej w dniach 07 – 09 kwietnia 2010 r. akcji krwiodawstwa prowadzonej w ramach programu „Ognisty Ratownik Gorąca Krew”. Akcja ma na celu pomoc dla P. Edyty Klimas, mieszkanki naszego powiatu, matki wychowującej trójkę małych dzieci, terapia ratująca jej życie wymaga pozyskania 300 litrów krwi.
W ramach akcji weekendowej serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi w dniu 07 maja 2010 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Brzesku na terenie Szpitala Powiatowego przy ul. Kościuszki 68. W dniu 08 i 09 maja 2010 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przy ul. Solskiego 16 oraz w dniu 09 maja 2010 r. w budynku Ośrodka Zdrowia w Zaborowie. Akcje poboru krwi będą prowadzone przez kolejne trzy dni (piątek, sobota, niedziela) w godzinach od 9.00 do 14.00.

Dla każdego krwiodawcy, który odda krew podczas naszej akcji przewidzieliśmy atrakcyjne upominki w postaci koszulek z logo akcji, bezpłatne wejściówki do Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.




2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzesku



statystyka