» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
Akcja krwiodawstwa przy okazji Turnieju Rycerskiego w Dębnie w dniu 19.09.2010r

opublikowano: 21-wrzesień-2010
W dniu 19 września 2010 roku odbyła się akcja oddawania krwi przy okazji „XV Turnieju Rycerskiego O Złoty Warkocz Trłówny” w Dębnie. Organizatorami akcji byli brzescy strażacy oraz policjanci, którzy działają w Rejonowej Radzie HDK w Brzesku we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dębnie oraz Muzeum Okręgowym w Tarnowie Oddział Zamek w Dębnie. Akcja ta była zorganizowana w ramach programu „OGNISTY RATOWNIK – GORĄCA KREW”. Dzięki uprzejmości organizatorów turnieju, krew oddawano przy terenie Zamku w Dębnie. Każdy dawca otrzymał darmową wejściówkę i karnet na darmowy posiłek.

- W ramach akcji odwiedziło nas ponad 60 osób. Podczas całej akcji krew udało się oddać 46 osobom tj. łącznie 20700 ml krwi pełnej. Porównując tą akcję do ubiegłorocznej, gdzie krew oddało wówczas 37 osób daje to świetny wynik – relacjonuje asp. Grzegorz Matura – przewodniczący Rejonowej Rady HDK w Brzesku.
- Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na akcje i oddali cząstkę siebie, dzięki tej krwi będzie można uratować życie i zdrowie wielu osób.
- Gorące podziękowania kierujemy również do osób, które wsparły naszą akcję. Przede wszystkim dla organizatorów turnieju, sponsorów, mediów oraz księży, którzy po raz kolejny informowali o akcji oddawania krwi.

GALERIA - Akcja krwiodawstwa podczas "XV Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego O Warkocz Tarłówny" w Dębnie 19.09.2010r
opublikowano:21-wrzesień-2010

2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka