» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
Świąteczno-noworoczne spotkanie emerytów i rencistów Komendy Powiatowej PSP w Brzesku połączone z Walnym Zebraniem KEiRP RP.

opublikowano: 19-styczeń-2015
W dniu 18 stycznia 2015 roku o godz. 14.00 w budynku Komendy Powiatowej PSP w Brzesku przy ul. Solskiego 16 odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie emerytów i rencistów Komendy Powiatowej PSP w Brzesku połączone z Walnym Zebraniem KEiRP RP. Uchwałą nr 8/2015 z dnia 18 stycznia 2015 roku Walnego Zebrania Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej wybrano nowy zarząd. Funkcję prezesa objął Bogdan Bibro, v-ce prezesem został Roman Śmietana, sekretarzem Adam Cebula, skarbnikiem Jerzy Rębacz i członkiem zarządu Władysław Malaga. Była to również znakomita okazja do wspólnego przełamania się opłatkiem i złożenia nawzajem życzeń. Podczas spotkania przekazano szczególne życzenia i podziękowania, o czym pamiętali koledzy, byli podwładni i przyjaciele, dla Pana bryg. w st. spocz. inż. Romana Paleja, który funkcję prezesa KEiRP RP pełnił od ponad 20 lat. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku st.bryg. mgr inż. Dariusz Pęcak oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku st.bryg. mgr inż. Piotr Strojny.

mł. bryg. Piotr Słowiak

GALERIA - Świąteczno-noworoczne spotkanie emerytów i rencistów Komendy Powiatowej PSP w Brzesku połączone z Walnym Zebraniem KEiRP RP.
opublikowano:19-styczeń-2015

2007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka