» Strona główna
» Akcje ratownicze
» Komunikaty i ogłoszenia
» Statystyka
» Prognoza pogody

AKTUALNOSCI
Zwycięstwo w IX edycji programu „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”

opublikowano: 02-marzec-2015
W dniu 27 lutego 2015 r. w siedzibie Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 14, odbyło się podsumowanie IX edycji programu „Strażacy w honorowym krwiodawstwie, Ognisty Ratownik - Gorąca Krew”. Był to dla nas szczególny dzień, gdyż po raz drugi Komenda Powiatowa PSP w Brzesku stała się laureatem konkursu zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Najaktywniejsza Jednostka Państwowej Straży Pożarnej” na szczeblu krajowym.

Zwycięstwo w konkursie i możliwość odebrania wyróżnienia jest owocem pracy, nie tylko strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Brzesku. Bez wątpienia jest to uhonorowanie wysiłku wszystkich krwiodawców powiatu brzeskiego uczestniczących w naszych akcjach, strażaków, policjantów i wszystkich sympatyków naszej służby, którym w imieniu własnym jak również Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku st. bryg. Dariusza Pęcaka chciałem serdecznie podziękować. Szczególne słowa podziękowania chciałbym złożyć członkom Rejonowej Rady Honorowych Dawców Krwi w Brzesku w osobach Pana Jerzego Migasa, Pana Krzysztofa Olchawy, Pana Józefa Bąby oraz Pana Pawła Kraja za pomoc i wspieranie naszych działań.

Realizując ten szczytny cel jakim jest bezinteresowna pomoc potrzebującym, nie tylko strażacy lecz wszyscy krwiodawcy włączają się w ratowanie zdrowia i życia ludzkiego, dlatego wraz z podziękowaniami chciałbym im życzyć wytrwałości w dotychczasowych działaniach i pozostawania zawsze po tej stronie igły, która może ofiarować pomoc, a nie oczekuje na ratunek.

Ze strażackim pozdrowieniem V-ce Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP w Brzesku mł. bryg. Piotr Słowiak


GALERIA - Zwycięstwo w IX edycji programu „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”
opublikowano:02-marzec-20152007-2012 Komenda Powiatowa Państwej Straży Pożarnej w Brzesku.
www.straz.brzesko.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A. Oddział w Brzeskustatystyka